O firmie

Witamy na stronie Riflex Film

Dzięki 50-letniemu doświadczeniu i programom stałych ulepszeń dążymy do skuteczności  i innowacji w produkcji wysokiej jakości folii z polichlorku winylu (PVC).

Welcome to Riflex Film

With more than 50 years of experience and through continuous improvement programs we strive to be an efficient and innovative manufacturer of high quality PVC Films.
Nasza siedziba główna mieści się w Ronneby w południowej Szwecji. Nasza organizacja, współpracująca ściśle z agentami/biurami sprzedaży, zapewnia globalne wsparcie oraz obecność na wielu lokalnych rynkach na całym świecie.
Działalność firmy obejmuje cały łańcuch wartości, od opracowania produktu, do jego produkcji i sprzedaży. Ponad 90% naszych produktów jest eksportowanych, głównie do Europy, lecz także do innych części świata, np. Australii i USA. 

Budujemy trwałe relacje na rynkach, na których jesteśmy obecni, a nasza działalność
charakteryzuje się wysoką efektywnością w zakresie opracowania produktów, czasu
dostaw i konkurencyjności cen.

Riflex Film zatrudnia 65 pracowników i pracownic i stanowi własność niemieckiej grupy KAP AG, zatrudniającej ponad 3,000 osób. www.kap.de
Riflex Film to jedna z niewielu spółek w Skandynawii, które wytwarzają folię za pomocą technologii kalandrowania. Firma skupia się na specjalnie opracowywanych produktach niszowych, głównie do zastosowań technicznych.

Z przyjemnością  dostarczymy produkty dopasowane do konkretnych potrzeb klientów!
Dowiedz się więcej o rozwoju naszych produktów
Będąc obecnymi na wielu rynkach, opracowujemy najwyższej klasy folie PVC z pełnym zaangażowaniem, gwarantując zadowolenie klienta.
Dowiedz się więcej o wytwarzanych przez nas produktach