Rozwój

Naszymi klientami są liderzy w swoich segmentach. Dlatego wiemy, co jest potrzebne, aby opracować udane produkty, nigdy nie narażając na szwank najwyższej skuteczności w wyborze surowców, a wszystko to dzięki dogłębnemu procesowi kontroli jakości.

Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie kalandrowania, dysponujemy zdolnością współpracy z klientami w zakresie kluczowych wyzwań, które przed nimi stoją, oraz realizowanych przez nich projektów, wyszukując idealnie dopasowane do ich potrzeb powłoki. Chcemy postrzegać proces opracowywania produktów jako wspólną inicjatywę, w ramach której ściśle współpracujemy z klientami w celu opracowywania produktów, które spełniają ich konkretne potrzeby. Opracowujemy innowacyjne produkty i rozwiązania wraz z naszymi klientami.

Firma Riflex Film dysponuje doświadczeniem i wiedzą, obiektami laboratoryjnymi i sprzętem umożliwiającym wdrażanie innowacji. Ściśle współpracujemy z dostawcami materiałów i innymi partnerami, aby mieć pewność, że zawsze jesteśmy na czasie jeśli chodzi o nowe dodatki i surowce, by móc dostarczać najbardziej wydajne produkty wszystkim naszym klientom.

Współpracujemy z uznanym producentem urządzeń zgrzewających
Chcemy, by nasz zespół ds. rozwoju stał się Twoim przyszłym partnerem na rzecz sukcesu osiągniętego dzięki naszym nowym produktom.