Skontaktuj się z nami

Posiadamy partnerów w kilku państwach europejskich. W razie pytań, prosimy o
skontaktowanie się z naszym lokalnym partnerem. Ich wykaz znajduje się poniżej.

Siedziba główna i dział produkcji

Riflex Film AB

Adres dla zainteresowanych: Ekenäsvägen 4
SE-372 73 Ronneby, Sweden
P.O. Box 521
SE-372 25 Ronneby, Sweden
Telefon + 46 457 748 00

Mapa i dojazd

Zamówienia i pytania

Chcesz się z nami skontaktować? Znajdź naszego lokalnego przedstawiciela w Biurach sprzedaży.

Aby skontaktować się z zespołem Riflex w Szwecji, znajdź bezpośredni kontakt poniżej.

Dane kontaktowe

Dyrektor Zarządzający

Magnus Kindberg

Dyrektor Zarządzający
+46 709 65 16 10magnus.kindberg@riflexfilm.com

Dział sprzedaży

Helena Holmberg

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
+46 768 99 71 60helena.holmberg@riflexfilm.com

Lena Rubin

Sprzedaży i marketing
+46 709 26 34 67lena.rubin@riflexfilm.com

Patrik Fagberg

Dział Logistyki i Planowania
+46 705 61 46 05patrik.fagberg@riflexfilm.com

Biura sprzedaży

Francja

Christophe Lamboley

CLAC France

20 avenue Marcel Cachin

FR-69200 Vénissieux

+33 (0)6 81 17 13 68christophe.lamboley@riflexfilm.com
Hiszpania / Portugalia

Antonio Aura Terol

C/Roger de Lauria 2

ES-03801 Alcoy (Alicante)

+34 (0)6 29 02 27 77anaterol@riflexfilm.com
Wielka Brytania

Matt Jobbins

46 Crook Log Bexleyheath

Kent DA6 8BS

+44 (0)7 98 44 68 382mj@riflexfilm.com
Niemcy / Austria / Szwajcaria

Markus Klar

Klar Folien GmbH

Ebernhahner Strasse 67

D-56428 Dernbach

+49 (0)1 71 21 10 300m.klar@klar-folien.de
Polska / Czechy

Michal Jaworski

ul. Mozaikowa 131 A

04-888 Warszawa

+48 (0)6 60 66 48 68michal.jaworski@riflexfilm.com

Dział rozwoju i jakości

Paul Sidling

Kierownik ds.Jakości
+46 762 07 64 87paul.sidling@riflexfilm.com

Peter Söderberg

Badania i Rozwój
+46 707 35 32 64peter.soderberg@riflexfilm.com

Annie Larsson

Dział Rozwoju i Zapewnienia Jakości
+46 701 49 11 90annie.larsson@riflexfilm.com

Anders Widing

Dział Rozwoju i Zapewnienia Jakości
+46 706 82 81 02 anders.widing@riflexfilm.com

Dział produkcji i techniki

Joakim Karlsson

Kierownik-produkcji
+46 708 16 50 03joakim.karlsson@riflexfilm.com

Stefan Allfjord

Technolog Produkcji i Planowania
+46 709 30 65 14stefan.allfjord@riflexfilm.com

Stefan Petersén

Kierownik ds. Technicznych
+46 708 46 87 51stefan.petersen@riflexfilm.com

Dział HR i finansów

Eva Ekholm

Kierownik ds. Zasobów Ludzkich
+46 705 25 28 34eva.ekholm@riflexfilm.com

Jurate Baltrusis

Główna Księgowa
+46 733 37 02 73jurate.baltrusis@riflexfilm.com

Dział towarów i dostaw